fbpx

Privatumo politika

„Jajai.store“ ir „Jajai.lt“ privatumo politika

Jajai.store, prieinamoje iš https://jajai.store ir https://jajai.lt, vienas pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente yra informacijos tipai, kuriuos renka ir registruoja Jajai.store ir Jajai.lt, kaip mes naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kurią jie dalijosi ir (arba) renka Jajai.store ir Jajai.lt. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kitus kanalus, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame

Asmeninė informacija, kurios jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai paprašysime pateikti jūsų asmeninę informaciją.

Jei tiesiogiai susisiekite su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kai registruojatės sąskaitoje, mes galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant tokius pavadinimus kaip įmonės pavadinimas, adresas, el. Pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Pateikite, valdykite ir prižiūrėkite mūsų internetinę svetainę
  • Tobulinkite, suasmeninkite ir išplėskite savo internetinę svetainę
  • Supraskite ir išanalizuokite, kaip naudojate mūsų internetinę svetainę
  • Kurkite naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą
  • Bendraukite su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, kad galėtumėte pateikti atnaujinimus ir kitą su „webste“ susijusią informaciją bei rinkodaros ir reklamos tikslais.
  • Siųskite jums el. pašto žinutes
  • Rasti ir užkirsti kelią sukčiavimui

Žurnalo failai

„Jajai.store“ vykdo įprastą žurnalo failų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Tai daro visos prieglobos įmonės ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalų failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datą ir laiko antspaudą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją. Mūsų privatumo politika buvo sukurta pasitelkiant Privatumo politikos generatorių ir Privatumo politikos šabloną.

Slapukai ir internetiniai švyturėliai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, „Jajai.store“ naudoja „slapukus“. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir tinklalapio tinklalapiams, į kuriuos lankytojas pateko ar aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį pritaikant mūsų tinklalapio turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“.

„Google DoubleClick DART“ slapukas

„Google“ yra vienas iš trečiųjų šalių tiekėjų mūsų svetainėje. Jis taip pat naudoja slapukus, žinomus kaip DART slapukai, kad teiktų skelbimus mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į jų apsilankymą www.website.com ir kitose interneto svetainėse. Tačiau lankytojai gali nuspręsti atsisakyti DART slapukų naudojimo apsilankę „Google“ skelbimų ir turinio tinklo privatumo politikoje šiuo adresu: https://policies.google.com/technologies/ads

Mūsų reklamos partneriai

Kai kurie mūsų svetainės reklamuotojai gali naudoti slapukus ir internetinius švyturėlius. Mūsų reklamos partneriai yra išvardyti žemiau. Kiekvienas mūsų reklamos partneris turi savo privatumo politiką, skirtą vartotojų duomenų politikai. Siekdami lengvesnės prieigos, mes juos susiejome su žemiau esančia jų privatumo politika.

„Google“ https://policies.google.com/technologies/ads

Reklamos partnerių privatumo politika Šiame sąraše galite rasti kiekvieno iš Jajai.store ir Jajai.lt reklamos partnerių privatumo politiką Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar žiniatinklio švyturiai, naudojami atitinkamose reklamose ir nuorodose, rodomose Jajai.store ir Jajai.lt, kurios siunčiamos tiesiai į vartotojų naršyklę. Jie automatiškai gauna jūsų IP adresą, kai tai įvyksta. Šios technologijos naudojamos norint įvertinti jų reklamos kampanijų efektyvumą ir (arba) suasmeninti reklamos turinį, kurį matote jūsų lankomose svetainėse.

Atminkite, kad Jajai.store ir Jajai.lt neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, arba negali jų valdyti.

Trečiųjų šalių privatumo politika

„Jajai.store“ ir „Jajai.lt“ privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi mes patariame susipažinti su atitinkama šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politika, kad gautumėte išsamesnės informacijos. Tai gali būti jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų variantų. Išsamų šių privatumo taisyklių sąrašą ir jų nuorodas galite rasti čia: Privatumo politikos nuorodos.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą naudojant konkrečias interneto naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse. Kas yra slapukai?

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, be kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę: Paprašykite, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenų rinkinius, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

Paprašykite, kad verslas ištrintų visus asmens surinktus duomenis apie vartotoją.

Prašykite, kad įmonė, parduodanti vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmeninių duomenų.

Jei pateiksite prašymą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Mes norėtume įsitikinti, kad jūs visiškai suprantate visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti – turite teisę reikalauti savo asmeninių duomenų kopijų. Gali būti imamas nedidelis mokestis už šią paslaugą.

Teisė ištaisyti – turite teisę reikalauti ištaisyti bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti užpildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, neišsami.

Teisė ištrinti – turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą – jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi duomenys – Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys.

Teisė į duomenų perkeliamumą – jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis perkeltume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums. Jei pateiksite prašymą, per mėnesį turėsime jums atsakyti.

Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos papildymas naudojantis internetu. Mes raginame tėvus ir globėjus stebėti savo veiklą internete, joje dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti jos veiklai.

„Jajai.store“ ir „Jajai.lt“ sąmoningai nerenka jokios asmeniškai identifikuojamos informacijos iš vaikų, jaunesnių nei 13 metų, jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime dedame visas pastangas, kad nedelsdami pašalintume tokią informaciją iš savo įrašų.